logotipo

Actualitat

13
des.

Projecte La Palma

 Tal com sabem, a La Palma per desgràcia hi ha hagut una erupció volcànica, que està cremant moltes cases, plantacions i també ha cremat centres educatius. En aquest projecte de la nostra escola, els nens de Primària i ESO han fet una recol·lecta de material escolar per als alumnes de La Palma.

 Tal y como sabemos, en La Palma por desgracia ha habido una erupción volcánica, que está quemando muchas casas, plantaciones y también ha quemado centros educativos. En este proyecto de nuestra escuela, los niños de Primaria y ESO han realizado una recolecta de material escolar para los alumnos de La Palma.

 As we know, in La Palma there has unfortunately been a volcanic eruption, which is burning many houses, plantations and has also burned schools. In this project of our school, the children of Primary and ESO have carried out a collection of school material for the students of La Palma.

 Как мы знаем, на Ла-Пальме, к сожалению, произошло извержение вулкана, в результате которого сгорело множество домов, плантаций, а также школы. В этом проекте нашей школы ученики начальной школы и ESO провели сбор школьных материалов для учеников Ла Пальмы.

 

Aquesta és una mostra del material recollit:

Últimes notícies

© 2022 Montjuïc Girona International School. Tots els drets reservats.

Call Now

Aquest lloc utilitza cookies per tal de millorar la teva experiència web. més informació

Los ajustes de cookies de esta web están configurados para "permitir cookies" y así ofrecerte la mejor experiencia de navegación posible. Si sigues utilizando esta web sin cambiar tus ajustes de cookies o haces clic en "Aceptar" estarás dando tu consentimiento a esto.

Cerrar